2021

Aktuality v roce 2021:

 
TANEČNÍCI ROKU 2021 - CrossDance Kolín / BUDE DOPLNĚNO :-)
SKOKAN ROKU: Rosalie Šťastná, Viktorie Žďárská

TÝMOVÝ PŘÍNOS: Laura Netyková Filip Švanda
JUNIOR I: Mary Nguyen, Barbora Šrámková, Veronika Martínková

JUNIOR IIGabriela Pácalová, Luisa Klímová, Natálie Sedláčková
DĚTI I: Aneta Stará, Kateřina Ann  Hannay

DĚTI IIMelisa Antošová
MLÁDEŽ: Alžběta Kvapilová, Luciana Kučerová

MINIKIDS: Štěpánka Krátká

.

19.12.2021 otevřené MČR SUT a vyhlášení LIGY SUT  - Pardubice

CROSSDANCE - Nejúspěšnější škola SUT 2021
RANKLIST CARIBIK DĚTI: / z 84
1. místo Aneta Stará, 2. místo Rosalie Šťastná

RANKLIST LA DĚTI: / z 94
2. místo Kateřina Ann Hannay, 3. místo Aneta Stará
MČR SUT SPORT:
Bára Šrámková: 2-0-3 / Mary Nguyen: 1-0-3
Naty Sedláčková: 0-1-1 / 
Aneta Stará: 3-2-0 / Eliška Kubátová: 3-0-0 / Káťa Hannay: 1-3-3
RANKLIST LA JUNIOR: / ze 111
2. místo Ngoc Ha (Mary) Nguyen 
MČR SUT hobby: 
Mia Machová: 2-3-1 / Naty Krupičková: 2-1-0

.

9. - 12.12. 2021 MS a ME WADF v Liberci

Přes 100 medailí pro CrossDance
Štěpánka Krátká: 3-0-0

Melisa Antošová: 2-0-2
Aneta Stará: 1-2-5
Káťa Hannay: 0-4-1

Mary Nguyen: 9-8-4
Veronika Martínková: 8-5-4
Barbora Šrámková: 7-2-1
Gábina Pácalová: 5-2-0

Alžběta Kvapilová: 4-5-6
Luciana Kučerová: 0-1-1

conte - LA - caribik - impro - muzikál

.

27.11.2021 LIGA CDO Brn a vystoupení na Dance Life Expo

TÝMY: 2x ZLATO, 1x BRONZ
Veronika Martínková: 2x STŘÍBRO
Bára Šrámková: 2x BRONZ
V. Hovorková + N. Rumlenová: 3x STŘÍBRO
Melisa Antošová: 2x ZLATO
Aneta Bartoníčková: 1x STŘÍRBO
Sofie Nesvadbová: 1x BRONZ

.

 
21.11.2021 Ligová soutěž SUT, Praha, Žofín

Sofe Nesvadbová: 2-2-3
Aneta Stará. 2-2-0
Rozálka Šťastná: 1-6-1
Melisa Antošová: 2-4-0 (děti II)

Veronika Martínková: 9-4-0
Bára Šrámková: 9-2-5
Mary Nguyen: 8-1-1
Ondra Cimický, Tomáš Scholze (páry)

.

7.11.2021 LIGA CDO - KLADNO
Melisa Antošová: 1-1-1
V. Žďárská + T. Zítková: 1-0-0
Sofi Nesvadbová: 0-2-0
Veronika Martínková: 1-1-0
Bára Šrámková: 1-0-3
Mary Nguyen: 1-0-1
Luisa Klímová: 3-2-0
Alžběta Kvapilová: 3-2-0
 

.

17.10.021. OTEVŘENÉ MČR SUT, Lucerna

 

 
Aneta Stará: 8-6-3
Eliška Kubátová: 8-2-4
Káťa Hannay: 1-5-2
Anička Víšková: 1-5-1
Mary Nguyen: 5-4-6
Naty Sedláčková: 1-4-6
Naty Krupičková: 4-1-0 (hobby)
Mia Machová: 3-1-0 (hobby)

.

14. - 18.10.2021 MS a SP WADF Budva, Montenegro

TRIO - 1. místo MS conte trio junio
Bára Šrámková: 3x ZLATO, 1x STŘÍBRO
Verča Martínková: 2x ZLATO, 4x STŘÍBRO
Gabča Pácalová: 2x ZLATO, 1x STŘÍBRO, 2x BRONZ

.

7. - 11.10.2021 ME WADF Varšava

přes 70 medailí, týmové i sólové úspěchy
 
Hannay: 1-1-1 (děti)
Stará: 1 - 0 - 3 (děti)
Krátká: 2-1-0 (mini)
Nguyen: 7-4-2
Šrámková: 6-3-2
Pácalová: 2-2-3
Kvapilová: 3-2-5
Scholze - Drahorád - Cimický

.

 
8.9.2021 NÁBOROVÝ DEN SPORTOVNÍCH KLUBŮ města Kolína

.

ZÁŘÍ 2021 - Zahájení spolupráce se ZUŠ Folklorikou  




.

3.-5.9., 10.-12.9., a 17.-19.9.2021 SÁZAVA ADAPŤÁK 3 VÍKENDY ZA SEBOU

.

28. - 29.8.2021 WORLD DANCE SHOW TURNOV

Aneta Stará: 1-5-3
Veronika Martínková: 3-8-3
Alžběta Kvapilová: 7-0-1
Luisa Klímová: 9-1-1

.

19. - 20.8. 2021 FESTIVAL STARÝ HROZENKOV (ZUŠ Folklorika)

3x 20min blok CrossDance
2x vystoupení s kapelou

kolem 50 tanečníků CrossDance

.

18.8. - 22.8.  WORKSHOP s Aničkou N. a Waltrem Elschekem - děti

.

14. - 19.8.2021 LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ VE VÍTKOVICÍCH - junior + mládež

Lektoři: Vláďa, Anička, Oli, Valča, Naďa, Petr

Příprava choreografií do St. Hrozenkova

.

7. - 11.08.2021 LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ VE VÍTKOVICÍCH - minikids + children

Nejmladší tanečníci na cestě do Vítkovic

.

25.7. 2021 Natáčení pořadu GEJZÍR - Bára Šrámková + junior tým
Barbora Šrámková v reportáží pořadu Gejzír, natáčení s Bárou, s duetem Bára + Mary a celým JUNIOR TÝMEM
- skvělý redaktor Michal Polák z ČT

.

19. - 23.7.  LETNÍ WORKSHOP s w. ELSCHEKEM
Malá skupinka na letním workshopu s Aničkou a Walterem  

.

CRYSTAL OF DANCE, Barbora Šrámková 1. místo  STIPENDIUM na TÝDEN do Novgorodu

Barbora Šrámková - 1. místo mezinárodní tan. soutěž CRYSTAL OF DANCE
STIPENDIUM na týden do Novgorodu

.

11.7.2021 MS IDO online CONTINENT VERSUS CONTINENT
Bára Šrámková:1x STŘÍBRO, 1x BRONZ + 4x umístění do první desítky
Melisa Antošová: 4. a 6. m
Káťa Hannay + Anna Víšková:
1x BRONZ + 4.m
Burdová + Pácalová: 10.m
Alžběta Kvapilová: 1x BRONZ  + 7.m
Veronika Martínková: 4.m
Mary Nguyen: 5.m, 6.m, 7.m

.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY CrossDance 7.-11. 7.mladší a 12. - 15.7. starší

.

23.6. 2021 - MISTROVSTVÍ EVROPY IDO - continent x continent
SÓLO DĚTI - postup na MS
2.m Bára Šrámková (car. show)
3.m Bára Šrámková (salsa)
8.m Bára Šrámková (LA show)
9.m Melisa Antošová (salsa
SÓLO JUN  - postup na MS
5.m Verča Martínková (salsa)
8.m Bety Kvapilová (car. show)
10.m Bety Kvapilová (salsa)
DUO DĚTI - postup na MS
1.m Hannay + Víšková (car.)
2.m Hannay + Víšková (salsa)
DUO JUN - postup na MS
4.m Nguyen + Šrámková (car)
5.m Nguyen + Šrámková (sal)
6.m Nguyen + Šrámková (LA)
7.m Martínková + Sedláčková
10.m Burdová + Pácalová (sal)

.

15.6. - SPORTOVEC KOLÍNA za rok 2020


ALŽBĚTA KVAPILOVÁ (2005)


JUNIOR MLADŠÍ Tým
4. MÍSTO
K. Burdová, O. Cimický, N. Čepeláková, P. Čírtek, J. Drahorád, S. Grumlová, V. Hovorková, K. Holubová, A. Chocholová, V. Martínková, M. Nezbedová, N.Ha Nguyen, G. Pácalová, N. Rumlenová, N. Sedláčková, B. Šrámková
 


ALŽBĚTA KVAPILOVÁ
5. místo 
JEDNOTLIVCI MLÁDEŽ
VYHLAŠOVÁNÍ ANKETY SPORTOVEC KOLÍNA v nové sportovní hale v Borkách

 

MISTROVSTVÍ ZÁPADNÍ EVROPY IDO continent versus continent

DUETA: 
Hannay + Víšková DVK:  1., 2., 4.m
Nguyen + Šrámková JVK: 2.m
Martínková + Sedláčková JVK: 3.m
JUNIOR SÓLO:
V. Martínková: 1.m, 4.m
A. Kvapilová: 2.m, 3.m.
+ další postupy na ME: 
K. Hannay, N. Sedláčková, M. Nguyen, K. Burdová + G. Pácalová
CHILDREN SÓLO:
B. Šrámková: 1.m, 2.m
M. Antošová: 4.m

.

CDO ONLINE CUP - dueta 5.6.2021

.

Absolventské představení Oldřišky Neumannové - konzervatoř TCP, 3.6.2021
TANEČNÍ CENTRUM PRAHA STAVOVSKÉ DIVADLO Oldriška Neumannová - 18 let

.

SAMOPŠE - SÁZAVA - květen 2021

.

MISTROVSTVÍ ZÁPADNÍ EVROPY - IDO continent vesrurs continent ARTOVÉ DISCIPLÍNY, 23.5.


Bára Šrámková 12.m / 23 (děti)
Mary Nguyen 32. / 69 (junior)

.

MG DANCE CUP - a MČR družstev SUT

MČR DRUŽSTEV:
1. VICEMISTŘIČR LA děti i junioři
1. VICEMISTŘI ČR caribik: děti i junioři

 + finálová účast (až 12 družstev)
Verča Martínková 6 – 2 - 0
Naty Sedláčková  4 – 1 - 0
Barča Šrámková 1 – 8 - 1
Káťa Hannay 2 – 2 - 7
Anička Víšková 2 – 2 - 2
Anetka Stará 1 – 3 - 0
Anetka Bartoníčková 5 – 3 - 0
Sofinka Nesvadbová 4 – 1 - 3
Barunka Dědičová 3 – 2 - 0

.

 
BLACKPOOL ONLINE - LATIN LIVE PLUS, Anglie online 09.05.2021
Bára Šrámková
1.m jive, 1.m 3dance, 2.m rumba, 1xFIN

ONLINE - JEDNOU NOHOU V ANGLII :-)
Mary Nguyen
3. místo chacha, 3xFIN

.

HUNGARY ONLINE 24.4. - 25.4.2021
beginners medailisté: Lacková, Nesvadbová, Zítková, Žďárská Bartoníčková 1-0-0
Hannay 0-3-4
Víšková 0-1-1
Grumlová 0-0-1

.

 
ČESKÝ TANEČNÍ POHÁR SUT  24.4. 2021 / SALSA CUP SUT v rámci MDT 29.4.2021
Šrámková 3-3-0
Nguyen 2-3-1
Hovorková 0-0-2
Scholze 0-1-0
Lacková 0-2-0 (beg.)
Kubátová 0-0-1
Hannay 5x fin
Veronika Martínková 2. místo
Salsa cup v rámci MEZINÁRODNÍHO DNE TANCE

.

 
IDO - CONTINENT x KONTINENT - národní kvaifikace
Děti SÓLO: Šrámková, Antošová, Hannay
Děti DUO: Hannay + Víšková
Junior SÓLO: Kvapilová, Martínková, Nguyen Junior DUO: Nguyen + Šrámková, Martínková + Sedláčková, Burdová + Pácalová

.

CDO ONLINE CUP 17.4. - 18.4.2021

Kvapilová A.: 2.m / 51 a 3.m / 15 
STŘÍBRO, BRONZ

Martínková V.: 3.m /24 a 7.m / 51
BRONZ
FINÁLE: Klímová (z 51), Kučerová
9.m / 103 a 18.m z 95: Šrámková
ANNA NEMČOKOVÁ - ZLATO (Best song) minikids Dědičová BRONZ a 7.m
minikids Bartoníčková STŘÍBRO

.

 
CZECH OPEN CUP III. (ONLINE) / 17.4.2021

Hannay K.A.: 3x ZLATO, 4x STŘÍBRO, 2x BRONZ
Víšková A.: 3x ZLATO, 3x STŘÍBRO, 2x BRONZ
Sedláčková N.:1x BRONZ
Rumlenová N.: 1x BRONZ
Burdová K.: 1x BRONZ
Grumlová S. : 2x STŘÍBRO
Krátká Š. 3x ZLATO
Krátká E.: 1x - 1x-0x STŘÍBRO
Bartoníčková A.: 1x ZLATO, 7x STŘÍBRO
Nesvadbová S.: 1x ZLATO, 2x STŘÍBRO

.

 
DIAMONDS - ONLINE CUP -  11.04.2021

Viki Hovorková:2x ZLATO, 1x BRONZ
Tomáš Scholze: 1x ZLATO, 2x STŘÍBRO
Naty Sedláčková: 3x STŘÍBRO
Naty Rumlenová: 2x STŘÍBRO, 1x BRONZ
Simča G., Niki Č., Káťa H.: 1x BRONZ

.

 
HUNGARY ONLINE WADF, 20.03.2021

SÓLO - DUO  / LA - CARIBIK

Š. Krátká, K.A. Hannay, A. Víšková, A. Bartoníčková, S. Nesvadbová, E. Krátká, E.Chmelíčková, V. Žďárská, A. Lacková / B. Šrámková, K. Burdová, G. Pácalová, N. Rumlenová, V. Hovorková, T. Scholze - celkem 49 MEDAILÍ

mini - děti - junior

.

PRAGUE DANCE COMPETITION - 27.02.2021


SÓLOVÉ ÚSPĚCHY dětí a juniorů
Barbora Šrámková, Mary Nguyen, Veronika Martínková Kateřina Hannay, Anna Víšková, Aneta Bartoníčková, Sofie Nesvadbová, Candy Nguyen

 

.
ÚNOR 2021 - ONLINE SOUTĚŽ Diamond, Natálie Sedláčková 2.m, 3.m., 3.m., Tom Scholze SF


.

 
ÚNOR 2021 - ONLINE SOUTĚŽ ROKART WADF, sobota 20.02.2021

DESÍTKY MEDAILOVÝCH UMÍSTĚNÍ

úspěšní sólisté klubu

.

LEDEN 2021 - ONLINE a OFFLINE TRÉNINKY / ONLINE soutěže  
 






SLOŽENÍ TÝMU:
Barča, Mary, Verča, Naty S., Gabča, Klaudie, Naty R., Ondra C.




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

LEDEN  2021 - online a offline tréninky + ONLINE SOUTĚŽE



DANCE OSTRAVA: Hannay, Víšková,
Bartoníčková, Scholze 
CZECH OPEN CUP: sólisté a dueta
16 MEDAILÍ
 




TRÉNINKY klubu:
 2x týdně ONLINE + tréninkové úkoly




NEVZDÁVÁME SE!

 

Kontakt

Naděžda Eretová, Vladimír Vidner CrossDance Kolín, z.s., V Zídkách 526, Kolín II, 28002
(dodací adresa)

GYM CUBE, U Borků 1423 (místo tréninků)

ČÍSLO ÚČTU: 0437276309/0800 ČS Kolín
+420 728 412 582 (Eretová)
+420 723 109 942 (Vidner)
nada.eretova@seznam.cz